• Mars: War Logs je 3rd-person akční RPG, která vezme hráče do futuristického a upadajícího vesmíru, se silnou dějovou linií, ve které každé rozhodnutí kritické. Používaje stejný vesmír jako v předcházejícím projektu, vývojáři přepsali děj, adaptovali ho na"krátký" formát a přišli s novými postavami.

  105,00 Kč
 • Fable Anniversary je remake-em originální hry Fable: The Lost Chapters. V přepracované HD grafice si tak můžete užít originální příběh, který upoutal tisíce hráčů po celém světě. Vylepšená však není jen grafika. Ale o tom se už dozvíte přímo ve hře, která určitě potěší všechny Fable fanoušky.

  345,00 Kč
 • Final Fantasy XIII je pokračování nejslavnějšího japonského RPG všech dob v dalším příběhu zasazeném do fantasy futuristického světa. Vžijte se do role hrdinky Lightning, vyvolené magickým krystalem, abyste napravili svět Cocoon a svrhli jeho autoritářskou vládu. Ta se svých nepřátel zbavuje jejich vyhoštěním do exilového místa Pulse, kde se ocitne i...

  585,00 Kč
 • Po pádu Římské říše byla Británie rozdělena na několik soupeřících království. Tehdy se objevil muž, o kterém dodnes kolují legendy - král Artuš. Vezměte osud Británie do svých rukou a staňte se nejslavnějším králem všech dob. Rozhádaná zem nutně potřebuje Vaši ruku.

  269,00 Kč
 • Hunted: The Demon's Forge je hra založená na kooperativním multiplayeru, kde Vy a Váš spolubojovník čelíte hordám nepřátel. Můžete si vybrat ze dvou rozdílných postav a to Elara, rychlé, krásné ženy, nebo Cardova, muže, který je oproti své něžné kolegyni tvrdým zabijákem.

  129,00 Kč
 • Pokračování ArcaniA přináší nejen dokonalejší grafickou stránku hry ale také propracovanější detaily typu stékající vody z kamenů a stromů za deště, zda chování NPC v závislosti na počasí. Ve hře navštívíte celkem tři ostrovy, přičemž na tom hlavním strávíte přibližně 95% času a jako celkovou hrací dobu autoři uvádějí rozmezí 30-80 hodin v závislosti na...

  159,00 Kč
 • Nad východní Evropou je sestřeleno dopravní letadlo a jste to právě Vy - Michael Thorton, kdo musí vypátrat viníky. Čeká na Vás zásadní rozhodnutí - jste jediný, kdo může dopátrat pravdy, ale abyste vyřešili svůj první úkol, budete se muset pustit do vyšetřování na vlastní pěst. Využít tzv.. Alpha Protocol, který platí pro agenty v nejpřísnějším utajení .

  155,00 Kč
 • V The Bard's Tale zapomeňte na záchranu světa; zajímají vás jen: peníze. Moderní zpracování prastarého klasického žánru starých RPG her, za nimi stojí jeho původní tvůrce - Brian Fargo. Akční RPG z pohledu třetí osoby s humorem a lstivý charaktery.

  135,00 Kč
 • Hra The Escapists nabízí příležitost nahlédnout do všedního života kriminálníka, jehož hlavním úkolem je, jak už to tak u vězňů bývá, utéct z vězení. Hráči musí pod bedlivým dohledem stráží plnit své každodenní povinnosti a zároveň nepozorovaně krást hodící se předměty. Potenciální uprchlíci se dozví, jak ze zdánlivě neškodných předmětů vytvořit užitečné...

  305,00 Kč
 • Icewind Dale: Enhanced Edition je tajemná výprava do světa Forgotten Realms. Čeká Vás fantastická cesta na sever, výprava na planinu ledového větru. Během cesty prozkoumáte severské města, svatyně zapomenutých bohů, hrůzostrašné vězení, prastaré ruiny i temné podzemí. Musíte splnit celou řadu úkolů a bojovat s mocnými nepřáteli, kterých je v Icewind Dale...

  355,00 Kč
 • Disciples III: Renaissance je další titul v oceňované série Disciples a představuje krok vpřed ve vývoji tahové strategie a RPG žánru. V návaznosti na ohromující úspěch prvních dvou her, Disciples III: Renaissance zavádí řadu nových funkcí, stejně jako přesvědčivou hratelnost, která dělala předchozí tituly tak populární.

  299,00 Kč
 • Hru Torchlight 2 hráčům přinášejí tvůrci takových titulů, jako je Diablo 1, Diablo 2, Mythos a Fate. Druhá epizoda příběhu Torchlight nabízí vše, co jste si mohli zamilovat na jeho předchůdci: svěží akci, humor a stovky předmětů, které můžete získat. Příběh si také můžete užít online se svými přáteli.

  275,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 193 položek