• Jako nový náčelník skromného vikingského klanu ve hře Expeditions: Viking, budete mít svou vlastní osadu. Ale abyste své jméno vytesali do runových kamenů dějin, budete potřebovat velkou sílu a velké bohatství, abyste své osadě zajistili rozmach. Ze severských zemí si už toho velmi nevezmete, takže se musíte zaměřit na západ.

  579,00 Kč
 • Eador je vesmír, který se skládá z nesčetných kousků půdy unášejících ve Velkém Ničem. Každý z střepů je malým světem pro sebe, s geografií a vlastními obyvateli. Síla nad střepy je horko zpochybněna Pány, smrtelnými bytostmi nichž smrtelníci považují za bohy. Vezměte roli mocného Pána a utvořte osud Eadoru! Je to ve vašich silách dostat svět z konečného...

  125,00 Kč
 • Svět hry The Surge nabízí velmi temnou vizi budoucnosti, kde vývoj naší technologie, společnosti a našeho vztahu s prostředím vedl k úpadku lidské civilizace. Hra The Surge představuje inovativní bojové mechanismy a originální systém vývoje postavy založený na modulových vylepšeních, která získáte v rámci napínavého a tuhého boje.

  1 569,00 Kč
 • Warband je první avšak samostatně spustitelný datadisk k hybridu strategie a RPG Mount & Blade . Jeho hlavní devizou je možnost se na dobrodružství buď vypravit sám nebo se stát vládcem malého vojska a zaplést se do vysoké politické hry s nepřátelským královstvím. Čekají Vás dlouhé diplomatická jednání, podbízení důležitým lordem i rivalita na dvoře.

  85,00 Kč
 • V nové kapitole série Magicka vystoupíte z trosek Aldrheimu, abyste zažili Midgard téměř osvobozen od čarodějů po ukončení čarodějnické války. Vydejte se se čtyřmi kouzelníky a jejich vůdcem Vladem do Midgardu vyzbrojen vylepšeným známým dynamickým systémem kouzlení Magicka v roli najnepredvídateľnejších vtipných čarodějů, jakých jste kdy mohli vidět.

  165,00 Kč
 • Vydejte se na cestu obrovským světem Lemurie a prozkoumejte jeho mýtické prostředí, interagujte s jeho obyvateli a objevujte nové lokality a jejich tajemství. Vy jste Aurora, mladá princezna s čistým srdcem, kterou její duše přivedla do království Lemurie. Vydejte se na cestu, abyste získali zpět tři zdroje světla a obnovili království Lemurie....

  215,00 Kč
 • Mars: War Logs je 3rd-person akční RPG, která vezme hráče do futuristického a upadajícího vesmíru, se silnou dějovou linií, ve které každé rozhodnutí kritické. Používaje stejný vesmír jako v předcházejícím projektu, vývojáři přepsali děj, adaptovali ho na"krátký" formát a přišli s novými postavami. Také přepracovali herní styl na komplexní RPG.

  105,00 Kč
 • Fable Anniversary je remake-em originální hry Fable: The Lost Chapters. V přepracované HD grafice si tak můžete užít originální příběh, který upoutal tisíce hráčů po celém světě. Vylepšená však není jen grafika. Ale o tom se už dozvíte přímo ve hře, která určitě potěší všechny Fable fanoušky.

  345,00 Kč
 • Final Fantasy XIII je pokračování nejslavnějšího japonského RPG všech dob v dalším příběhu zasazeném do fantasy futuristického světa. Vžijte se do role hrdinky Lightning, vyvolené magickým krystalem, abyste napravili svět Cocoon a svrhli jeho autoritářskou vládu. Ta se svých nepřátel zbavuje jejich vyhoštěním do exilového místa Pulse, kde se ocitne i...

  585,00 Kč
 • Po pádu Římské říše byla Británie rozdělena na několik soupeřících království. Tehdy se objevil muž, o kterém dodnes kolují legendy - král Artuš. Vezměte osud Británie do svých rukou a staňte se nejslavnějším králem všech dob. Rozhádaná zem nutně potřebuje Vaši ruku.

  269,00 Kč
 • Hunted: The Demon's Forge je hra založená na kooperativním multiplayeru, kde Vy a Váš spolubojovník čelíte hordám nepřátel. Můžete si vybrat ze dvou rozdílných postav a to Elara, rychlé, krásné ženy, nebo Cardova, muže, který je oproti své něžné kolegyni tvrdým zabijákem.

  129,00 Kč
 • Pokračování ArcaniA přináší nejen dokonalejší grafickou stránku hry ale také propracovanější detaily typu stékající vody z kamenů a stromů za deště, zda chování NPC v závislosti na počasí. Ve hře navštívíte celkem tři ostrovy, přičemž na tom hlavním strávíte přibližně 95% času a jako celkovou hrací dobu autoři uvádějí rozmezí 30-80 hodin v závislosti na...

  159,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 199 položek