• Old Time Hockey nabízí 5-na-5 arkádové hokejové hry, kde hráči budou mít své protivníky, aby se podrobili hrubým a rychlým agresivním úderem a bojem. Očekává se, že budete soutěžit o puk tím, že zaútočíte na své soupeře tak, že budete házet lokty, ramena, narážet, shazovat a jinak bránit svůj tím. Včasné údery umožňují vašemu týmu uspět a způsobit další...

  239,00 Kč
 • Hra WWE 2K17 je dalším pokračováním v sérii a bude představovat wrestler Goldberga, který povede spor s hvězdou z obalu Brock Lesnar, také se zde představí oblíbenci jako John Cena, The Ultimate Warrior a poprvé i Sasha Banks. Hra naváže na vysoce hodnocených předchůdců s omračující grafikou, autentickým herním stylem a masivním výběrem hvězd.

  685,00 Kč
 • Inovace na každém místě na hřišti. Nové možnosti hry. Sbírání úspěchů na vyšší úrovni. Novinky ve hře FIFA 16 se týkají celého hřiště. Těšit se můžete na vyvážený a autentický fotbalový zážitek s hrou dle Vašeho gusta a možností přijmout náročnější výzvy. A jsou tu i zcela nové způsoby hraní! Díky inovatívnm herním prvkem a funkcím nabízí FIFA 16...

  385,00 Kč
 • Hra FIFA 17 využívá výkonu enginu Frostbite a přináší tak revoluci v tom, jak ji hrajete, soutěžíte v ní a co při tom prožíváte. FIFA 17 vás díky sofistikovaným funkcím nového enginu ohromí autentickým fotbalovým zážitkem. Těšit se můžete na detailně zpracované postavy hráčů s emocemi a zcela nové světy přístupné pouze ve hře.

  825,00 Kč
 • AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! for the Awesome je vylepšená verze oceněného hitu z roku 2009 AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA !!! - A Reckless Disregard for Gravity. Nová hra přináší 82 remastrovaných levelů z původní hry a 43 zcela nových, dvakrát rychlejších! Šílená hra je spát s ještě šílenější hratelností!

  165,00 Kč
 • Punch Club je boxerský manažerský simulátor s rozvětvenými příběhovými linkami. Tvůj cíl je jasný, ale jak se k němu dobereš, záleží na tom, zda zvolíš legální způsob a propracuješ se postupně vzhůru po žebříčku, nebo zda si vybereš nebezpečnější, temnou cestu. Během svého dobrodružství si budeš volit směr, kterým zaměříš svě schopnosti.

  135,00 Kč
 • Arkádová výbušná sportovní hra. Hraj přes celou řadu interiérů - udělej nepořádek v kuchyni, rozpútaj peklo v paláci, nebo způsob chaos v zámku a zapal čerpací stanici. Od zakladatelů Criterion Games, lidí stojících za hrami Burnout a Black - toto je Dangerous Golf.

  55,00 Kč
 • Naskoč na svah v Steep Season Pass! Obsahuje 3 exkluzivní výzvy, kostýmy a adrenalinovou jízdu pro vylepšení vašeho vysoko-horského zážitku. Season Pass navíc obsahuje bonusové Helicopter Tickets, exkluzivní Snowman kostým a 10 000 Steep kreditů.

  449,00 Kč
 • Časové kontinuum bylo narušeno a "Budoucnost" přichází už teď! Při příležitosti skutečného dne, futuristicky zfilmovaném v kultovním filmu Návrat do Budoucnosti 2 ™, přichází do Rocket League pravý stroj času DeLorean! Neztrácejte ani minutu. Získejte ten svůj už dnes!

  169,00 Kč
 • Rozšiřte své možnosti Rocket League úprav s "Chaos Run" DLC balíčkem! Tento add-on obsahuje ... 2 nové Battle-Cars, Ripper a Grog 6 unikátních Nálepek pro každé nové Battle-Car (12 celkem) 2 nové Paint styly 2 nové Kola 2 nové Rocket Trails 3 nové Toppers 3 nové Antény

  139,00 Kč
 • Použijte vědu aerodynamiky a proklouzněte mezi soupeři s Masamune, technologickou špičkou z ulic Neo Tokyo!

  129,00 Kč
 • Rozšiřte své možnosti Rocket League úprav v Revenge of the Battle-Cars DLC Pack! Tento add-on obsahuje:2 nové (ale klasické) Battle-Cars, Scarab a Zippy6 unikátních Nálepek pro každé nové Battle-Car (12 celkem)3 nové Paint typy2 nové Kola2 nové Raketové boostu4 nové Toppers2 nové Antény

  139,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 38 položek