• MASSIVE CHALICE  je taktická strategická hra odehrávající se na epické časové ose od Double Fine Productions. Jako nesmrtelný vládce národa převezmete velení své hrdiny, vytváříte sňatky, posilujte své pokrevní linie a bojujte s tajemným nepřítelem známým jako Cadence ve válce, která trvá stovky let.

  259,00 Kč
 • Hratelnost nezávislé kolonizační strategie RimWorld se velmi podobá rogue like hře  Dwarf Fortress. Hráč vygeneruje svět, vybere místo přistání a založení nové kolonie. Po přistání ovládá kolonisty nepřímo pomocí vyznačení příkazů, co by se mělo udělat. Hráč hru úspěšně dokončí pokud postaví vesmírnou loď, na jejíž palubě z planety unikne.

  825,00 Kč
 • Hlavním hrdinou rockové akce Brütal Legend je rocker Eddie Riggs, jehož předlohou je herec Jack Black, který zajišťuje provoz a servis aparatur pro velké metalové skupiny. Eddie se však jednoho dne vrátí v čase, a objeví se v podivném fantasy světě, který se celý točí okolo metalu a jeho historie.

  209,00 Kč
 • Hvězdy Tě volaly po tisíciletí a teď budete chodit mezi nimi. Celý vesmír možností je otevřený Tvým druhům.  Zde si můžeš vybudovat něco nového. Můžeš zde sjednotit svůj lid a postavit dokonalou společnost. Expanze Stellaris: Utopia přinese do hry nové možnosti rozvoje impéria v galaxii. Obsahuje Ascension perky, které umožní pokročilý vývoj civilizace, s...

  565,00 Kč
 • Po pádu Římské říše byla Británie rozdělena na několik soupeřících království. Tehdy se objevil muž, o kterém dodnes kolují legendy - král Artuš. Vezměte osud Británie do svých rukou a staňte se nejslavnějším králem všech dob. Rozhádaná zem nutně potřebuje Vaši ruku.

  269,00 Kč
 • Moderní hra na Boha, kde je ústředním motivem příroda. Ponořte se do světa From Dust stejně exoticky krásného, jako nebezpečného! Ovládejte osud primitivního kmene ve světě, který se neustále vyvíjí. Ve světě, kde si mocná příroda bere, co jí patří a Vaše ovládnutí základních elementů je jedinou šancí na přežití Vašeho lidu.

  139,00 Kč
 • Když se konečně ocitne Římská říše ve vašich rukách, ještě není čas pokládat meč - Barbaři přicházejí. Díky dvěma cenami ověnčeným titulů z vynikající série Total War máte dvakrát tolik překážek a příležitostí ovládnout nebo dobýt tu největší říši jakou kdy lidstvo poznalo. Nejlepší strategická hra roku 2004 na IGN, GameSpy a GameSpot.

  93,00 Kč
 • Když se konečně ocitne Římská říše ve vašich rukách, ještě není čas pokládat meč - Barbaři přicházejí. Díky dvěma cenami ověnčeným titulů z vynikající série Total War máte dvakrát tolik překážek a příležitostí ovládnout nebo dobýt tu největší říši jakou kdy lidstvo poznalo. Gold Edition obsahuje: Rome: Total War a Rome: Total War - Barbarian Invasion.

  279,00 Kč
 • R.U.S.E. je inovativní realtimeová strategie, kde nejde jen o vytváření jednotek a hnaní je do tylu nepřítele, ale také o klamání protivníka falešnými jednotkami, maketami tanků, atd. Je možné využívat pokročilejší taktické manévry jako obchvat, zahnání nepřítele do pasti, atd..Na začátku si vyberete jednu ze šesti stran a dále budete postupovat jako v...

  465,00 Kč
 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight nabízí kromě dvou kampaní za obě strany konfliktu nový multiplayerový mód 5v5 na bázi plnění stanovených cílů. Mód podporuje týmovou spolupráci a kooperaci a obohacuje hru o společenský realtimová strategický element, který se dosud v sérii Command & Conquer neobjevil.

  119,00 Kč
 • Disciples III: Renaissance je další titul v oceňované série Disciples a představuje krok vpřed ve vývoji tahové strategie a RPG žánru. V návaznosti na ohromující úspěch prvních dvou her, Disciples III: Renaissance zavádí řadu nových funkcí, stejně jako přesvědčivou hratelnost, která dělala předchozí tituly tak populární.

  299,00 Kč
 • Hearts of Iron III je pokračování úspěšné série věrohodných simulací z druhé světové války. Třetí díl je dobově zasazen mezi roky 1936 - 1948 a jako první si v něm vyberete stranu: k dispozici je Sovětský svaz, tak i nacistické Německo, Spojené státy, Polsko, Norsko a další.

  135,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 181 položek