• Disney Pixar Cars 2: The Video Game je pokračování úspěšného filmu i hry s Bleskem McQueenem v hlavní roli. Přenese vás do mezinárodního tréninkového střediska CHROME (Centrála Hyper-Rychlých Odborně-motorizovaných Znalce), kde si vybere z více než 20 postaviček, jejichž musíte vycvičit na světových špionů.

  245,00 Kč
 • Forza Horizon spojuje legendární autenticitu série Forza Motorsport s atmosférou a svobodou otevřené krajiny. Forza Horizon nabízí dokonalou hratelnost a závodní zážitek a představuje bezkonkurenční realismus. Vezměte auto svých snů z závodní dráhy na otevřené cesty a závoďte a prozkoumejte impozantní Colorado.

  249,00 Kč
 • Assetto Corsa zvyšuje úroveň simulace fanatických zaměřením na čistý závodní realismus, s laserovou přesností napříč všemi aspekty hry. Assetto Corsa představuje více než 90 vysoce výkonných vozů, všechny vyrobené posedlou úrovní detailů a každé s na zakázku vyrobeným ovládáním a výkonem modelovanými podle skutečných dat a telemetrie od výrobců.

  969,00 Kč
 • Závoďte v rozsáhlém otevřeném světě hry Forza Horizon 2 s přáteli v dokonalé oslavě rychlosti, stylu a akcí nabité jízdy. Prozkoumejte krásné a exotické lokality ve více než 200 nejlepších autech na světě, vytvořených s přesnými detaily. Ať už závodíte, pátráte po skrytých pokladech jako jsou exotické auta, nebo plníte seznam zajímavých výzev, volba je...

  679,00 Kč
 • Joe Danger, nejdůležitější kaskadér na světě, vrací se, aby se pustil do vzrušující jízdy největšího celovečerního filmu. V 100 bláznivích úrovních bude honit podvodníky policejní motorkou, ničit roboty v jetpacku, unikat obrovským kamenným koulím v hornickém vozíku, cestovat v čase s dinosaury nebo unikat nukleárním střelám.

  125,00 Kč
 • Neustálý pocit maximální rychlost je hráčů společník v průběhu hry nail'd. Bleskové reflexy a taktické dovednosti jsou tím, co stojí mezi vítězstvím a porážkou. Krkolomné trasy na svislých svazích a až 70 stupňové stoupání - cítíte vaše bušení srdce!

  85,00 Kč
 • Split / Second je intenzivní akční závodní hra zasazená do televizní reality show. Závodníci budou soutěžit o to být první na cílové čáře ve vyrobeném TV setu připraveném k zdemolovaní a stát se šampionem sezóny. Hráči v Split / Second se nesrážejí pouze s jinými vozidly, ale mohou také vyvolat ničivé události.

  179,00 Kč
 • Postavy hry Sonic & All-Stars Racing: Transformed se opět řadí na startovní čáře aby zabojovali o titul v závodech. Závoďte na souši, vodě a ve vzduchu v neuvěřitelných, transformujících se vozidlech, které se dokáží změnit z aut na lodě a letadla během závodů.

  239,00 Kč
 • Sonic & SEGA All-Stars Racing bere to nejlepší z těchto Sega postav a umisťuje je do barevné arkádové závodní hry. Vedle takových postavách jako Sonic, Tails a Dr. Eggman se představují postavy převzaté z herních klasik Crazy Taxi, Shenmue, Space Channel Five a Super Monkey Ball. Každá postava má své vlastní unikátní vozidlo.

  169,00 Kč
 • Audiosurf je hudebně řízená závodní hra, kde používáte vaši hudbu a vytváříte si tak vlastní zažítek. Tvar, rychlost a způsob každého závodu jsou stanovené písní, kterou si zvolíte. Získáváte body za spojování bloků stejné barvy na dálnici a online soutěžíte s ostatními o nejvyšší skóre ve vašich oblíbených písních.

  99,00 Kč
 • Předveďte svůj styl jízdy ve světě, ve kterém dominuje volný styl a riskování. Udělejte dojem na své protivníky a vyhrávejte závody ve velkém stylu. Hra Moto Racer 4 je závodní hra, ve které můžete jezdit na asfaltu, či hlíně a to sami, nebo v režimu až pro 10 hráčů. Mistrně ovládat driftování, jízdu na zadním kole, ostré zatáčky a jiné techniky.

  395,00 Kč
 • Skálopevná motokrosová fyzika a design tratí se setkávají ve špičkovém závodním zážitku. Trials Fusion kombinuje klasickou, ověřenou Trials recepturu jednoduché, ale silně návykové alternativní motorkářské hry založené na fyzice se sociálními a vizuálními schopnostmi hraní nové generace.

  245,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 66 položek