PC hry - digitální distribuce a prodej klíčů pro služby STEAM, ORIGIN, uplat, GOG, Battle.NET a jiné.

 • Mars: War Logs je 3rd-person akční RPG, která vezme hráče do futuristického a upadajícího vesmíru, se silnou dějovou linií, ve které každé rozhodnutí kritické. Používaje stejný vesmír jako v předcházejícím projektu, vývojáři přepsali děj, adaptovali ho na"krátký" formát a přišli s novými postavami.

  105,00 Kč
 • Dostaňte se za zadní linie nepřátel a získejte strategické výhody. Hra Sniper: Ghost Warrior 3 je ultimátní moderní vojenská FPS hra, ve které si vyberete vlastní cestu pro splnění misí v nelítostném světě. Hráči ochotni riskovat a využít otevřené cesty mohou pro rychlou dopravu využít přizpůsobitelné vozidla.

  935,00 Kč
 • MASSIVE CHALICE  je taktická strategická hra odehrávající se na epické časové ose od Double Fine Productions. Jako nesmrtelný vládce národa převezmete velení své hrdiny, vytváříte sňatky, posilujte své pokrevní linie a bojujte s tajemným nepřítelem známým jako Cadence ve válce, která trvá stovky let.

  259,00 Kč
 • Fable Anniversary je remake-em originální hry Fable: The Lost Chapters. V přepracované HD grafice si tak můžete užít originální příběh, který upoutal tisíce hráčů po celém světě. Vylepšená však není jen grafika. Ale o tom se už dozvíte přímo ve hře, která určitě potěší všechny Fable fanoušky.

  345,00 Kč
 • Hammerwatch je hack and slash akce odehrávající se v pixelové fantasy prostředí. Hrajte sólo nebo v co-op v tomto dobrodružství a zdolejte skrz naskrz Castle Hammerwatch. Zabíjejte hordy nepřátel různých druhů a vlastností v unikátním prostředí plném pastí, skrytých tajemství a hádanek.

  205,00 Kč
 • Legendární série Call of Duty přichází na scénu s novým dílem Ghosts. Za tímto dílem opět stojí studiu Infinity Ward (například COD 1,2 a série Modern Warfare), velmi zkušené studio se zkušenostmi s přechozími díly.

  285,00 Kč
 • Monaco je zlodějská hra, která je tak zábavná, jak jen hra může být. Hrajte sami nebo v týmech po čtyřech. Vyskládejte si svůj tým zlodějů, buďte nenápadní a zosnovajte tu nejlepší loupež století.

  209,00 Kč
 • Epistory je atmosférická adventurní hra, která vypráví příběh spisovatelky, která nemá inspiraci. V Epistory hrajete múzu, fiktivní postavu ve světě, kde je všechno nevyslovené. Vaše dobrodružství začíná na prázdné stránce, ale svět se brzy stane větším a živějším, kdy získáváte inspiraci, řešíte svá tajemství a porazíte své nepřátele.

  145,00 Kč
 • Svět zanikl. Ne však pro tebe ... alespoň ne teď. Teď když máš k dispozici několik tisíc tunový vlak, máš obrovskou výhodu oproti infikovaným hordám. Nic zde není zdarma, smrt čeká na každém rohu a lidstvu zbývá jen malá naděje na záchranu. Toto je The Final Station.

  269,00 Kč
 • Hra Bolt je zábavná akční adventura s poutavým příběhem o přátelství stejnojmenného psíka, jeho majitelky Penny a dalších zvířecích kamarádů. Vstupte do příběhu psího superhrdinu v podobě německého ovčáka. Využijte Boltove "nadzvieracie" superschopnosti k ochraně Penny a záchraně jejího otce.

  175,00 Kč
 • Quantum Break vás vtáhne do světa, ohroženého v samotných základech existence. Kvůli nepovedenému experimentu na půdě americké univerzity ve městě Riverport, došlo k narušení reality a vzniku nebezpečných časových anomálií. Vedlejším efektem toho všeho je i skutečnost, že několik lidí nabylo superschopnosti, jejichž prostřednictvím mohou nastalých...

  1 065,00 Kč
 • Pixel-artová plošinovková střílečka Broforce vzdává hold klasickým akčním filmům z 80. a 90. let, ve kterých hráli hlavní roli svalnatí hrdinové. Hráč má na výběr z více než desítky takových "bros" parodující legendy, jako např. Rambro, Brominator, MacBrover, z nichž každý má unikátní zbraň, schopnost i vlastnosti. Velitelem týmu Broforce není nikdo jiný...

  285,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 985 položek