• Svět zanikl. Ne však pro tebe ... alespoň ne teď. Teď když máš k dispozici několik tisíc tunový vlak, máš obrovskou výhodu oproti infikovaným hordám. Nic zde není zdarma, smrt čeká na každém rohu a lidstvu zbývá jen malá naděje na záchranu. Toto je The Final Station.

  269,00 Kč
 • Hratelnost nezávislé kolonizační strategie RimWorld se velmi podobá rogue like hře  Dwarf Fortress. Hráč vygeneruje svět, vybere místo přistání a založení nové kolonie. Po přistání ovládá kolonisty nepřímo pomocí vyznačení příkazů, co by se mělo udělat. Hráč hru úspěšně dokončí pokud postaví vesmírnou loď, na jejíž palubě z planety unikne.

  825,00 Kč
 • GRAV je sandbox zážitek kde objevujete neproberné množství planet. Lovíte mimozemské bytosti, stavíte a bráníte pevnosti, vyrábíte zbraně a brnění a celkově se snažíte přežít s ostatními hráči v nehostinném prostředí.

  139,00 Kč
 • Motivem Don't Starve: Shipwrecked je ztroskotání vašeho hrdiny, respektive hrdinů a následné obtížné přežívání a mnohem častější umírání. Tahle hra se s nikým nemazlí a ví, že jednou tam musí všichni. V rámci nového datadisku se připravte na nové, nové biomy, taktéž nové věci a také nové efekty počasí. Prostě vše, co byste si od nového obsahu k téhle hře...

  235,00 Kč
 • PLAYERUNKNOWN'S Battleground je first person střílečkou posledního osamělého člověka, vyvíjenou ze zpětné vazby komunity. Začínajníc s ničím, hráči musí bojovat, aby lokalizovali zbraně a zásoby v bitvě, kde se stanete poslední přeživší. Tento realistický, vysoce napínavý boj se odehrává na masivním 8x8 km ostrově s měrkou podrobností, která mapuje...

  1 115,00 Kč
 • Subnautica je dobrodružná open-world survival hra o podmořském objevování. Poté jak ztroskotáte na mimozemské planetě pokryté oceánem, jediná cesta směřuje dolů. Oceány v Subnautice sahají od slunečních mělčiny korálových útesů až po zrádné zákopy v tůních. Dbejte o svou zásobu kyslíku během zkoumání řasové oblasti, útesů nebo spletitého jeskynního systému.

  695,00 Kč
 • V Conan Exiles jste vyhnanec, vyvrhel a utlačovaný, odsouzen chodit v barbarské pustině, kde pro slabé není místo a jen silní mohou žít. Zde musíte bojovat o přežití, vybudovat, a ovládnout svět sám na svém vlastním servru, nebo s nepřáteli a spojenci v online multiplayer hře. Začínáte s ničím, pouze holýma rukama a nadvazujete na odkaz svého klanu.

  885,00 Kč
 • Zjistěte, jak dlouho umíte přežít! The Long Dark je survival zážitek postaven na průzkumu, který vyzývá sólo hráčů aby mysleli sami za sebe během objevování rozlehlé zamrzlé divočiny. Neexistují žádné zombie - jen vy, chlad, a vše co vám matka příroda postaví do cesty.

  469,00 Kč
 • Několik let uplynulo od How to survive události na souostroví Los Riscos. Ocitáte se v Louisianě a vaše šance na přežití začíná vybudováním bezpečného tábora. Najdi vodu, jídlo, přístřeší a komunikuj s nekonvenčními místními obyvateli, aby si zapadl do How to Survive 2.

  185,00 Kč
 • Survival cesta říčními rameny zapomenuté post-společenské Ameriky. Hledej jídlo, vyráběj, vyhábej se predátorům. Od uměleckého autora hry BioShock a týmu veteránů her BioShock, Halo, Guitar Hero a Rock Band přichází The Flame in the Flood. Putuj pěšky nebo na splavuj náhodně generovanou řeku hledajíc suroviny, zmírňuj své utrpení, vyhýbej se dravé...

  225,00 Kč
 • Ztraťte rozum, snězte svou posádku, zemřete! Ujměte se velení Vaší posádky a vydejte se probádat neprozkoumané mořské šířky! Sunless Sea je hra o objevování osamělostí a časté smrti, postavené do Victoriánského světa Gothického Londýna. Pokud Vás nedostane gigantický krab, ledovce či hejna netopýrů, šílenství a kanibalismus určitě ano.

  289,00 Kč
 • Hra Resident Evil 7 Biohazard určuje nový kurz pro sérii Resident Evil , při tom jak působí na kořeny série a otevírá dveře skutečně strašidelnému hororovému zážitku. Hra se odehrává v zlověstný sídle na plantáži v moderní době amerického venkově a po dramatických událostech ve hře Resident Evil 6 , zcela ale poprvé hráči zažijí hrůzy přímo z pohledu...

  1 119,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 39 položek