• Svět zanikl. Ne však pro tebe ... alespoň ne teď. Teď když máš k dispozici několik tisíc tunový vlak, máš obrovskou výhodu oproti infikovaným hordám. Nic zde není zdarma, smrt čeká na každém rohu a lidstvu zbývá jen malá naděje na záchranu. Toto je The Final Station.

  269,00 Kč
 • Penumbra Overture je první část hororové adventury z pohledu vlastních očí, postavené na hádankách a pokročilé interakci s objekty v prostoru. Díky implementaci fyzikálního enginu se chovají jako v skutečnosti. Hra je situována do Grónska, kde hlavní hrdina shání informace o svém zmizelém otci.

  155,00 Kč
 • Akce Jericho s námětem známého hororového spisovatele Cliva Barkera plná výjevů a speciálních efektů. Příběh hry se zabývá nenadálým znovuobjevením ztraceného města Jericho v severoafrické poušti, kde se ukrývá blíže neurčená forma zla, která je stará jako naše Země.

  139,00 Kč
 • Ve Willamette, Colorado je dovolenková sezóna a mysteriózní záplava obsadila Williamette Memorial Megaplex Mall. Přidejte se k Frankovi Westovi v Dead Rising 4 při průzkumu obrovského otevřeného světa plného nebezpečných zombie a milionů cest jak jejich zabít, při tom se budete snažit odhalit pravdu za propuknutím zamoření, nebo zemřete při snaze o vaše...

  819,00 Kč
 • Resident Evil: Operation Raccoon City přináší skutečnou týmovou střílečku z pohledu třetí osoby zasazenou do temného a zlověstného světa Resident Evil a prevykladá události z Resident Evil 2 a Resident Evil 3. Je září 1998 a akce se opět soustřeďuje na Raccoon City a hrozivé důsledky smrtícího T-viru vytvořeného v zařízení společnosti Umbrella.

  269,00 Kč
 • Slavná série hororu Alone in the Dark se dočkala dalšího pokračování. Pátý díl se však od předešlých značně liší, a to už jen tím, že se odehrává trochu netradičně v Central Parku v New Yorku. Podívejte se do lokací jako je Zoo, opuštěná zbrojovka, či kostel a hlavním představitelem příběhu je opět Edward Carnby, starý známý z předchozích dílů.

  129,00 Kč
 • Husk je realistický survival-horror o bolesti a hledání odpuštění ve městečku Shivercliffu, které je z neznámých důvodů opuštěné. Tato hra vzdává hold klasickým thrillerům jako Silent Hill či Twin Peaks. Je rok 1995, jste Matthew Palmer a právě jste se probudili z kómatu po vlakové nehodě. Nikde nikdo není. Zejména není nikde ani stopy po vaší ženě a dceři.

  95,00 Kč
 • Několik let uplynulo od How to survive události na souostroví Los Riscos. Ocitáte se v Louisianě a vaše šance na přežití začíná vybudováním bezpečného tábora. Najdi vodu, jídlo, přístřeší a komunikuj s nekonvenčními místními obyvateli, aby si zapadl do How to Survive 2.

  185,00 Kč
 • Rebellion, vývojáři původního Aliens vs. Predator z roku 1999, nám nyní přinášejí svou přepracovanou verzi klasické témata střetu dvou mimozemských entit (Vetřelců a Predátorů). Hráč se ujímá jedné z ras, přičemž se může chopit i úkoly klasického mariňáka. Možnost volby se projeví jednak v singleplayerové kampani, ale hlavně v multiplayerových bitvách.

  295,00 Kč
 • Hra Resident Evil 7 Biohazard určuje nový kurz pro sérii Resident Evil , při tom jak působí na kořeny série a otevírá dveře skutečně strašidelnému hororovému zážitku. Hra se odehrává v zlověstný sídle na plantáži v moderní době amerického venkově a po dramatických událostech ve hře Resident Evil 6 , zcela ale poprvé hráči zažijí hrůzy přímo z pohledu...

  1 119,00 Kč
 • Inspirovaná FPS hrami z 90tých let, Devil Daggers je rychlá střílečka, která vás postaví v pekelné aréně proti nekonečným legiím démonů. Vyzbrojeni pouze vrhacími magickými dýkami a plynulým pohybovým systémem musíte bojovat a přežít tak dlouho, jak jen můžete. Soutěžte o drahé sekundy s přáteli nebo na globálním žebříčku. Vaše soustředěnost a dovednosti...

  95,00 Kč
 • Psychologický thriller viděn z pohledu první osoby od týmu Monolith Production. Condemned hráče v roli Ethana uvrhne do celé řady detailně zpracovaných urbanistických lokací, kde bude muset použít zbraně i své osobní bojové schopnosti při zneškodňování sociopatů, vrahů a dalších vyvrhelů lidské společnosti .

  159,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 86 položek