NÁVOD NA AKTIVACI HRY V SLUŽBĚ UPLAY1. Začneme tím, že si stáhnete UPLAY  klienta z webu uplay.ubi.com a v horní části obrazovky kliknete na „Download Uplay“ kde zvolíte, že chcete stáhnout Uplay pro PC.

            1.jpg


2. Po stažení spustíte instalaci, v níž nejprve zvolíte jazyk (čeština je možná) a vyberete složku, kam se program nainstaluje.

3. Po dokončení instalace spustíte klienta a kliknete na „Vytvořit nový účet“. V tomto kroku samozřejmě vyplníte veškeré údaje a na konci vyberete položky, o něž budete mít zájem.

Není snad třeba zmiňovat, že přečtení podmínek a ochrany osobních údajů je povinné zaškrtnout. Poté již stačí kliknout na „Registrovat“ a „Vstoupit do Uplay“.

4. K aktivování zakoupené hry stačí kliknout na „Aktivovat produkt“ a do určeného okna zadat aktivační klíč, který jste obdrželi.

               ubisoft2.JPG

5. Po správně zadaném kódu vám vyskočí další okno, kde se vám zobrazí informace, k jaké hře kód byl. Klikněte na „Aktivovat“ a po dokončení tohoto kroku, přejděte k dalšímu.

6. V okně, které vyskočí, kliknete na Přejít na moje hry, zvolíte hru, kterou chcete aktivovat a v horní liště kliknete na ozubené kolečko, načež zvolíte „Nastavení“. Tam vyberete složku, kam se vaše stažené soubory budou ukládat a následně již kliknete na „Stáhnout“.

7. Poté se hra stáhne do vašeho PC, načež přichází krok, kdy je potřeba provést instalaci, jenž má klasický průběh. Po jejím dokončení ještě provedete aktualizaci a budete moci začít vesele hrát.

Přejeme dokonalý herní i vizuální zážitek!Videonávod jak aktivovat hru: