PROČ NAKUPOVAT U NÁS?Náš obchod se specializuje výhradně na prodej aktivačních klíčů a DIGITÁLNÍ DISTRIBUCI her a softwaru. V této oblasti máme bohaté zkušenosti a neustále nabíráme nové. Máme ověřené a oficiální dodavatele, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme, a proto vám umíme nabídnout hry za ty nejlepší ceny na českém trhu.Široký výběr her - Na našem skladě držíme tisíce aktivačních kódů pro stovky her, díky tomu vám umíme dodat klíč ihned po uhrazení objednávky, na nic nečekáte, hrajete se již do pár minut od dokončení a zaplacení objednávky. Naši obsáhlou nabídku každý den rozšiřujeme o nové hry a aktuální novinky na trhu.

Všechny platformy - Přinášíme vám hry na různé platformy a že jich není málo. V naší nabídce najdete hry, které si můžete aktivovat přes STEAM, ORIGIN, UPlay, Battle.NET, ale také hry pro konkrétní služby jako Tera Online nebo The Elder Scrolls Online. Kromě her pro PC vám nabízíme i hry pro XBox 360 a XBox ONE.

                             

Péče o zákazníka - Jelikož víme, že právě zákazník je pro nás nejdůležitější, tak se o vás i patřičně staráme. Objednáním a dodáním hry to pro nás nekončí, kdykoliv nás můžete kontaktovat e-mailem a my vám odpovíme do pár minut. Telefonicky nebo na online chatu, nás můžete kontaktovat od 9:00 do 21:00 v pracovní dny a přes víkend se snažíme být také dostupný v maximální možné míře.

Bezpečný nákup - Nakupovat u nás se nemusíte bát, pro platbu je použita zajištěna platební brána PayU, pomocí které bezproblémově uhradíte svou objednávku rychle a jednoduše. Aktivační klíč Vám zašleme na email během pár minut a můžete se začít hrát. Reklamace jsou u nás minimální, díky oficiální distribuci a kvalitě dodavatelů, pokud se však stane, že klíč je vadný, tak vás jistě potěší, že 99% reklamací vyřešíme do 24 hodin!

Nová doba - Kupovat hry na DVD discích už dávno není IN, riskujete že se vám médium poškodí, ztratí, musíte ho neustále skladovat a zabírá Vám místo, padá na něj prach a časem začne překážet. Digitální distribuce je budoucnost, stáhnete si program pomocí kterého si aktivujete různé hry, máte je pěkně ve virtuální knihovně pod svým účtem, jednoduše se přihlásíte na jiný počítač a hru nainstalujete i tam a hrajete se. Hry vám zůstanou na celý život, nikdy se neztratí a nepoškodí, stáhnout si je můžete znovu a znovu.

Rychlost dodání - Aktivační kódy na hry vám doručíme již do pár minut, tak nač čekat, když se můžete hrát již dnes!

Oficiální distribuce - Hry které prodáváme jsou určeny výhradně pro česky a evropský trh, takže nemusíte mít strach, že Vám hra nepůjde aktivovat, za to vám ručíme. Mnoho her je dostupných také v českem jazyce.

Super cena a doprava zdarma - Už nikdy neplaťte za dopravu, my vám aktivační klíč odešleme emailem a to do pár minut. Každý den sledujeme ceny konkurence a snažíme se mít ty nejnižší ceny na trhu.


Přejeme vám příjemný nákup a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.