220px-IntroversionLogo.png   NÁVOD NA AKTIVACI HRY PRISON ARCHITECT1. Začněte tím, že se zaregistrujete na oficiální stránce hry Introversion. Jděte na stránku INTROVERSION.CO.UK a pro vytvoření účtu klikněte na "I don´t have a forum account, let me register a new one".


2.
Následně klikněte na tlačítko "I agree to these terms".


3.
Vyplňte vámi zvolené přihlašovací jméno, emailovou adresu, heslo a přesuňte se na spodní část stránky. Zde je nutné z pravého sloupce označeného jako "Not made by Introversion" přesunout do levého sloupce hry: Uplink, Darwinia, DEFCON, Multiwin, Prison Architect, a potvrdit tlačítkem "Submit", tak jako na obrázku:


4. Nyní
jděte do emailové schránky adresy, kterou jste zadali při registraci. Měli byste dostat email s předmětem Welcome to "Introversion", otevřete jej a klikněte na aktivační odkaz. Váš účet se tím aktivuje a registrace je dokončena.


5.
Pro aktivaci samotné hry se přihlašte na stránce www.introversion.co.uk/prisonarchitect/register, vyplňte přihlašovací jméno a heslo, které jste zvolili při registraci, a klikněte na Login. Následně zvolte tlačítko "Other" z nabízených možností na stránce.


6.
Zobrazí se vám okno aktivace hry, tady do prázdného řádku vložíte svůj aktivační klíč, který jste od nás obdrželi v emailu.


7. Po
úspěšném uplatnění klíče jděte na stránku www.introversion.co.uk/prisonarchitect/builds a stáhněte si aktuální verzi hry pro počítač kliknutím na tlačítko PC.


8.
Nakonec se přihlaste pod přihlašovacím jménem a heslem, které jste uvedli v registraci, a stáhněte si instalační soubor hry na svůj počítač. Stažený soubor spusťte, hru nainstalujte a můžete se hrát.Přejeme
dokonalý herní i vizuální zážitek!