NÁVOD NA AKTIVACI A INSTALACI MS OFFICE 20161.
Po zakoupení aktivačního licenčního klíče na naší stránce jděte na web Microsoftu setup.office.com a následně se přihlaste do svého Microsoft Live účtu. Pokud účet ještě nemáte, tak se na webu MICROSOFTU registrujte. Klikněte v pravém horním rohu na možnost Přihlásit se, načež vám vyskočí přihlašovací okno, kde se můžete jednoduše zaregistrovat prostřednictvím tlačítka Vytvořit účet.


3.
Po přihlášení se Vám zobrazí registrační formulář, ve kterém použijete licenční klíč a aktivujete si produkt MS Office, stačí kliknout na tlačítko Další.


4.
Do prázdných bílých políček zadejte zakoupen licenční klíč (můžete ho zkopírovat z emailu Ctrl + C a vložit Ctrl + V, políčka se automaticky doplní). Chvíli počkejte, dokud se licence ověří a zvolte zemi a jazyk, ve kterém chcete Office používat.


5.
Dokončete registraci a zobrazí se vám tlačítko ke stažení instalačního souboru aplikace Office. Klikněte na něj, stáhněte soubor a spusťte jej. Nainstalujte balík Office, aktivace by měla proběhnout automaticky online, stačí si zvolit volbu Chci software aktivovat přes internet.


V
některých případech se může stát, že program Office problém s online aktivací a je třeba Office aktivovat přes bezplatnou telefonickou linku. Pokud se program Office neaktivuje automaticky, zvolte prosím telefonickou aktivaci přes volbu Chci software aktivovat telefonicky a pokračujte podle pokynů programu Office.

Vyberete si svou zemi a zavoláte na bezplatné telefonní číslo (pozor v České republice bez 0 na začátku, číslo začte až 800). Zvolíte možnost 3 Aktivace ostatních produktů Office a budete vyzváni k zadání identifikačních číslic ze průvodce aktivací. Telefonicky vám bude sdělen aktivační klíč, který zapíšete do políček A H a klepnutím na tlačítko Další dokončíte telefonickou aktivaci. Tímto bude produkt plně aktivován.Po dokončení
aktivace můžete používat balík Office neomezeně.
Opětovné
stažení a instalace Office


Pokud přeinstalujete počítač, nebo vyměníte starý počítač za nový, tak je možné znovu stáhnout a nainstalovat aktivovaný balík Office.

1. Pojedete na web Microsoftu setup.office.com

2. Přihlásíte se do svého Microsoft Live účtu, pod kterým jste licenční klíč poprvé aktivovali.

3. Zobrazí se Vám registrační formulář a zde hned v prvním kroku kliknete na odkaz Instalovat ze stránky svého účtu Microsoft (nachází se hned pod tlačítkem dále).

4. Zobrazí se Vám okno s již aktivovanými produkty, kliknete na tlačítko Stáhnout a znovu si stáhnete instalační soubor k programu Office.