Bethesda.png   NÁVOD NA AKTIVACI HRY V SLUŽBĚ BETHESDAHry
Fallout 76, RAGE 2Wolfenstein: Youngblood a jiné se aktivují na oficiální stránce hry přes program BETHESDA LAUNCHER, který si stáhnete na webové stránce:

bethesda.net.


1. V prvním kroku se přihlaste na stránce hry, případně si vytvořte nový účet prostřednictvím tlačítka v pravém horním rohu LOG IN / SIGN UP.


2.
Zobrazí se vám přihlašovací okno, kde se můžete přihlásit zadáním uživatelského jména a hesla, nebo si můžete vytvořit nový účet kliknutím na SIGN UP.

2_1.jpg        


3.
Po úspěšném přihlášení se na stránce, přejděme k samotné aktivaci hry. Rozviňte si menu v levém horním rohu stránky a vyberte možnost Redeem code.


4.
Po zvolení tohoto kroku se vám zobrazí okno pro aktivaci hry. Do prázdného políčka vložte námi odeslán aktivační klíč, který stačí jednoduše zkopírovat i s pomlčkami a vložit. Klíč potvrďte kliknutím na Redeem.

5.jpg


5. Pro samotné stažení hry je potřeba si do počítače nainstalovat herní program - BETHESDA LAUNCHER. Provedete tak jednoduše kliknutím na Download for free na stránce bethesda.net/bethesda-launcher


6.
Po úspěšné aktivaci a stažení BETHESDA LAUNCHERU si hru můžete automaticky stáhnout do počítače. Stačí se v programu přihlásit do nově vytvořeného účtu a hru budete mít zálohovanou v účtu i pro další stažení hry.

Klikněte ve svém účtu v horním menu na položku Games a v detailu zvolené hry INSTALL.Přejeme
dokonalý herní i vizuální zážitek!