0.png   NÁVOD NA AKTIVACI HRY V SLUŽBĚ EPICPokud
jste si zakoupili hru, určenou pro herní platformu EPIC, jako je Borderlands 3, Metro Exodus, Fortnite, The Sinking City..., budete si ji aktivovat přímo na jejich oficiální stránce, postupujte podle návodu níže.


1. Přejděte na stránku epicgames.com a kliknutím na položku "Get Epic Games" (v pravém horním rohu stránky) si nainstalujte herní program do počítače.


2. Stáhněte
si launcher - herního klienta a po dokončení instalace si zaregistrujte nový účet služby Epic Games, nebo se přihlaste do stávajícího, pokud již máte účet vytvořen.


3.
Ve spouštěcím programu Epic Games launcher klikněte na název vašeho profilu v levém dolním rohu klienta a zvolte položku "Redeem Code".


4. Zadejte
aktivační klíč, který vám přišel do emailu, a klikněte na položku "Redeem". Hru budete mít tímto aktivovanou a můžete si ji stáhnout do počítače.


5. V případě
, že se vám automaticky nezobrazí možnost stažení hry, nebo chcete hru instalovat později, přejděte do knihovny her: Library. Zde budete mít hru zálohovanou a můžete si ji v případě potřeby kdykoli stáhnout do počítače.


6. Po
úspěšném dokončení instalace hry a případných aktualizacích se budete moci neomezeně hrát.

 

Přejeme dokonalý herní i vizuální zážitek!