NÁVOD NA AKTIVACI HRY V SLUŽBĚ ORIGIN1. Ze všeho nejdříve je potřebné navštívit webové stránky EA Originodkud si stáhnete herní program ORIGIN do počítače, stačí kliknout naDownload“.2. Po stažení spustíte instalační soubor a vyčkáte, než se instalace připraví, což pár okamžiků potrvá. Následně již provedete klasickou instalaci, jako u jakýchkoliv jiných her.

Stejně tak máte možnost si tradičně zvolit různé parametry, jak vytvoření ikony na ploše, umístění souboru a podobně. To si můžete libovolně určit, ale pokud narazíte na položku, jíž nebudete rozumět, raději nic neměňte.

3. Po dokončení instalace se spustí aktualizace programu Origin, což také chvíli zabere. Jakmile tento proces bude dokončen, otevřete program a vy se budete moci přihlásit, nebo si vytvořit nový účet.

4. Nyní se tedy přihlaste nebo si zaregistrujte nový účet ve službě ORIGIN, pokud jste ji předtím ještě nepoužívaly. Nový program ORIGIN je bohužel pouze v anglickém jazyce, ale věříme že registraci zvládnete. (Doporučujeme založit účet dospělé osoby, nezakládejte dětský účet, pokud přesně nevíte, co děláte.)


5. Když se dostanete do uživatelského profilu, tak v horní liště kliknete na „Origin“ a ve vysouvacím okně na „Redeem Product Code..“.


6. Poté zadáte do určeného pole kód, který obdržíte při zakoupení, načež se spustí instalace hry. Po dokončení instalace se již budete moci začít hrát.


7. V případě, že se Vám automaticky nezobrazí možnost stažení hry, nebo chcete hru instalovat později, přejděte do knihovny her: My Game Library, kde budete mít danou hru zálohovanou a odkud si ji můžete v případě potřeby kdykoli stáhnout do počítače.

Ještě dodáme, že jestliže bude jeden kód pro více her, objeví se vám možnost vybrat si, kterou budete chtít v dané chvíli instalovat.


Přejeme dokonalý herní i vizuální zážitek!