steam.jpg   NÁVOD NA AKTIVACI HRY V SLUŽBĚ STEAMV tomto návode nájdete:Pozor, v případě, že jste obdrželi aktivační odkaz (tzv. Gift Link), pak je nezbytné po instalaci a registrovaní v programu STEAM, postupovat podle oddílu "2. Aktivace hry pomocí aktivačního odkazu - STEAM GIFT", který najdete níže v tomto návodu.


1. V případě Steamu začněte tím, že si zdarma vytvoříte účet. To lze na webové stránce steampowered.com, kde kliknete na zelené tlačítko „Install Steam Now“.

steam1.jpg

2. Po spuštění instalačního klienta následuje klasický proces instalování, jako je potvrzení začátku instalace a odsouhlasení podmínek (doporučujeme pročíst). Následně si vyberete jazyk, kde můžete zvolit i češtinu.

3. Posledním krokem před samotnou instalací je již pouze volba, do které složky Steam nainstalujete. To doporučujeme neměnit. Po dokončení tohoto běžné procesu se spustí samotná instalace, která zabere pouze několik málo okamžiků.

4. Poté se vám nabídne spuštění programu, načež se začnou stahovat veškeré aktualizace, aby verze, kterou budete používat, byla co nejnovější. Po dokončení tohoto nezbytného procesu se vám již otevře okno s možnostmi registrace nového účtu či přihlášení na váš existující profil.

V případě registrace vyplníte vaše údaje (název účtu, heslo, email). Následně jen potvrdíte (na emailu) registraci, vyplníte odpověď na bezpečnostní otázku a kompletní proces stahování a vytvoření nového účtu bude zdárně za vámi.

Pozor, v případě, že jste obdrželi aktivační odkaz (tzv. Gift Link), pak je nezbytné, po instalaci a registrovaní v programu STEAM, postupovat podle oddílu "2, Aktivace hry pomocí aktivačního odkazu (Gift Link)", který najdete níže v tomto návodu.1. Návod na aktivaci hry pomocí aktivačního klíčeNyní již přejděme k samotnému aktivování pomocí klíče. Pro aktivaci najedete na kolonku „Hry“ a kliknete na „Aktivovat produkt ve službě Steam…
Následně potvrdíte další podmínky, na což se vám zobrazí políčko pro zadání kódu, do kterého napíšete kombinaci zakoupeného klíče. Nakonec jen tento kód potvrdíte, načež se spustí instalace. Po jejím dokončení budete moci začít hrát.

steam3.jpg2. Návod na aktivaci hry pomocí aktivačního odkazu - STEAM GIFTPozor aktivační odkaz je jednorázový a po kliknutí na aktivační odkaz se spáruje s účtem STEAM pod kterým jste aktuálně přihlášen v internetovém prohlížeči. Proto si prosím před kliknutím na odkaz, zkontrolujte, zda jste přihlášen pod správným účtem STEAM.

Pozor, nikdy neklikejte na tlačítko Odmítnout dárek, jelikož tak nenávratně odstraníte zakoupenou licenci na hru a to bez možnosti refundace. Ve smyslu tohoto návodu k použití je povinnost vždy kliknout na tlačítko Přijmout dárek!

Postup aktivace:

1. Stáhněte si na tomto odkaze Steam klienta (kliknutím na Nainstalovat Steam):

store.steampowered.com

2.Vytvořte si nový účet (nebo se přihlaste prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu)

3.Otevřete Steam gift odkaz, který jsme Vám zaslali v tomto emailu výše, přihlaste se a klikněte na Přijmout dárek a pak na Přidat do mé knihovny.4.Hru najdete v knihovně her na Steamu.

Přejeme dokonalý herní i vizuální zážitek!

Videonávod jak aktivovat hru: