battlenet.png    NÁVOD NA AKTIVACI HRY V SLUŽBĚ BATTLE.NET1. V tomto případě je nejprve nutné, abyste provedli registraci na webu BATTLE.NET, kde kliknete na My Account a zvolíte si Create a FREE Account.


Registrace je jednoduchý proces, ve kterém zvolíte zemi a vyplníte váš věk, oslovení, jméno a příjmení, email, heslo a bezpečnostní otázku. Potvrdíte podmínky a kliknete na „Create an account“.

Poté již pouze potvrdíte příchozí email a na stejné stránce, kde jste se registrovali, se i přihlásíte.

2. Po těchto krocích provedete aktivaci hry. To lze udělat tak, že si rozvinete menu za vaším přihlašovacím jménem, a zvolíte si hned první možnost Account Settings.


3. Po zobrazení Account Settings si v levém menu zvolíte první bod Account Overview. Nato se vám automaticky zobrazí okno pro vložení kódu, do kterého zkopírujete aktivační klíč, který jste po zakoupení obdrželi v emailu.

Kliknutím na "Reedem code" se hra přidá do vašeho účtu.

4.jpg

4. Následně si stáhnete herního klienta do počítače na tomto odkazu, spustíte instalaci a po její dokončení budete moci začít hrát.

5.jpgPOZNÁMKA: Starší klasické hry jako Warcraft 3 nebo Diablo 2 se musí stěhovat přes webovou stránku eu.battle.net/account/management, Battle.net Launcher (klient) je nepodporuje.Přejeme dokonalý herní i vizuální zážitek!