DOPRAVADoprava je velmi jednoduchá, protože se specializujeme pouze na digitální distribuci, tak na email obdržíte aktivační klíč, pomocí kterého si hru aktivujete, rychle a pohodlně stáhnete z internetu a ještě týž den, jako jste si hru zakoupili ji můžete i hrát.

Přehledné návody, jak si hru aktivovat a nainstalovat najdete přímo na našem e-shopu v sekci NÁVODY.

Kupovat hry na DVD discích už dávno není IN, riskujete že se vám médium poškodí, ztratí, musíte ho neustále skladovat a zabírá Vám místo, padá na něj prach a časem začne překážet.

Digitální distribuce je budoucnost, stáhnete si program pomocí kterého si aktivujete různé hry, máte je pěkně ve virtuální knihovně pod svým účtem. Jednoduše se přihlásíte na jiný počítač a hru nainstalujete i tam a hrajete se. Hry vám zůstanou na celý život, nikdy se neztratí a nepoškodí, stáhnout si je můžete znovu a znovu.

Aktivační kódy na hry vám doručíme EMAILEM již do pár minut, tak nač čekat, když se můžete hrát již dnes!

Hry, které prodáváme jsou určeny výhradně pro česky a evropský trh, takže nemusíte mít strach, že Vám hra nepůjde aktivovat, za to vám ručíme. Mnoho her je dostupných také v českem jazyce.

Už nikdy neplaťte za dopravu, my vám aktivační klíč odešleme emailem a to do pár minut. Každý den sledujeme ceny konkurence a snažíme se mít ty nejnižší ceny na trhu.

Přejeme vám příjemný nákup a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.