MOŽNOSTI PLATBYZaplatit za hry a software můžete bankovním převodem na náš bankovní účet vedený ve Fio bance, platební instrukce Vám budou zaslány do několika minut po vytvoření objednávky, nebo jednoduše pomocí platební brány PayU, která umožňuje platbu platebními kartami a bankovními platebními tlačítky.

Aktivační klíče k objednaným hrám Vám budou zaslány na email po přijetí peněz na náš účet.

Výhoda platby platební kartou nebo bankovními platebními tlačítky spočívá v tom, že proběhne ihned a po dokončení objednávky Vám do několika minut zašleme aktivační kódy k objednaným hrám na Váš email, které můžete ihned použít a stáhnout si Vaši zakoupenou hru.

Při úhradě objednávky bankovním převodem trvá přesun peněz ve většině případů jeden pracovní den, obvykle je příjem evidován na druhý pracovní den od zadání platby, v případě převodu z účtu Fio banky se může tato doba zkrátit.

Platbu prostřednictvím PayPal/ Paysafecard v současnosti bohužel neposkytujeme, protože mají tyto služby vysoké poplatky za převod peněz, což by bylo pro zákazníka nevýhodné. Všechny platby, kterými lze platit na našem eshopu, jsou bez poplatků, platíte pouze částku za zvolenou hru, bonusová hra i doručení emailem jsou samozřejmě zdarma.


Platební bránou PayU umožňují platbu:

Platební karty VISA, Master Card, MAESTRO a iné, Platba 24 - Česká spořitelna, mPeníze Mbank - online převod, FioBank - online převod, ePlatby Raiffeisen bank, Moneta - online převod, Sberbank - online převod, Google Pay.


*
Rychlé online platby přes Moneta Money Bank a Fio banku o víkendu neprobíhají, doporučujeme vybrat jinou platební metodu.