Max: The Curse of Brotherhood (Xbox 360)

Akční cena!

Max: The Curse of Brotherhood je klasickou platformovkou. Vcítíte se do role malého chlapce jménem Max, který nechtěně nechal zmizet svého bratra. Pokračování úspěšné hry Max & the Magic Marker.

Vydá se za jeho záchranou do světa, kde na Maxe čeká spousta nástrah a překážek. Nejen monstra, která se snaží Maxe zlikvidovat, přírodní úkazy a nástrahy terénu ale v neposlední řadě logické hříčky.

Popis

28,00 Kč s DPH

Oficiální distribuce
Extra nízká cena
Bleskové dodání
Bezpečná platba
Ověřeno zákazníky
 

Popis

Expresní dodání - po přijetí peněz obdržíte kód, pomocí kterého si aktivujete hru přes svůj XBOX Live účet, který je potřebný. Hru si nainstalujete do XBox-u 360 přímo z internetu. DVD nosič není součástí objednávky, jelikož se jedná o digitální distribuci.

Max: The Curse of Brotherhood je klasickou platformovkou viděnou z pohledu ze strany. Vcítíte se do role malého chlapce jménem Max, který nechtěně nechal zmizet svého bratra. A následně se vydá za jeho záchranou do světa kde na Maxe čeká spousta nástrah a překážek. Nejen monstra, která se snaží Maxe zlikvidovat, přírodní úkazy a nástrahy terénu ale v neposlední řadě logické hříčky.

  • Pokračování úspěšné hry Max & the Magic Marker
  • Množství hádanek založených na fyzice i platformovém hraní.
  • 7 kapitol s 20 úrovněmi

Parametry

Platforma XBOX 360
Žánr Dětské
Dodání Dodání ihned, do 10 minut od přijetí platby
Jazyk Anglická lokalizace
Digitální produkt Hra je dodána ve formě aktivačního klíče na email (bez DVD)
Typ distribuce elektronická
Věkové omezení PEGI 12 - bezpečná pro děti od 12 let

Spustím hru?

Nevíte zda hru spustíte? Potřebujete zjistit jaké jsou minimální požadavky na hardware? Chcete odtestovat svůj počítač? Vše najdete na stránce:

www.systemrequirementslab.com/cyri

1 další produkt ve stejné kategorii:

  • Child of Eden Xbox 360